Hakkımızda

Teksomak Sondaj İnşaat Taahhüt ve Makine Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti., 1983’ten bu yana sondaj çalışmalarına devam eden Tekson Mühendislik Madencilik A.Ş.’nin makine grubudur. 2002 yılında sondaj makinesi ve ekipmanları üretimi için kurulmuş olan Teksomak, 2003 yılında mermer ocakları için makine üretimine başlamıştır. 2005 yılında patlatma delgi makineleri ve yedek parçalarını, 2008 yılında araştırma sondaj makinesi ve sondaj ekipmanları üretimiyle sektörde yerini almaya başlayan Teksomak, pazarın ihtiyaçlarını gözeterek 2010 yılında çok amaçlı sondaj makinesini üretmiştir. Bunun yanında, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında yer almayı hedefleyen Teksomak 2011 yılında da Reverse Circulation (Ters Sirkülasyonlu) sondaj makinesini üretmiştir. Güvenilirliği ve kalitesi ile tanınmakta olan Teksomak jeolojik araştırma firmalarına ve maden firmalarına sondaj makinesi ve ekipmanlarını tedarik etmektedir. Bunun yanında, AR-GE çalışmaları sayesinde ürettiği sondaj makineleriyle firmalara gerçek bir yarar sağlamayı ve müşterilerine makinelerle ilgili problem yaşadığında satış sonrası servis vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

  • Türkiye’de ve Dünya’da faaliyet gösteren, sondaj firmalarına, maden firmalarına ve jeolojik araştırma firmalarına sondaj makinesi, yedek parçalarını ve ekipmanlarını tedarik etmek.
  • Sürekli değişen müşteri şartlarını, teknoloji ve yenilik odaklı kurmuş olduğumuz imalat ve satış stratejisi ile takip ederek tam karşılamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
  • Çalışanlarına değer veren, iyi işleyen, tedarikçileriyle sağladığı işbirliği neticesinde gelişen ve geliştiren, sosyal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir organizasyon oluşturmaktır.

Vizyonumuz

  • Gelişen teknolojiyi takip etmektir.
  • Müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermektir.
  • Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde ürünler sunmaktır.
  • Uluslararası pazarda etkin ve öncü çözümler sunmaktır.

Sertifikalarımız